Německý pinč - chovatelská stanice Brixadella

Německý pinč - rodokmeny našich pejsků

Fenka Brixana Ria-Lot

Brixanu jsme si přivezli na začátku července roku 2005 a první týden se jí moc stýskalo. Ale zvykla si a časem začala ukazovat svou převahu. Ujasnila si ale své postavení v rodině a nejsou s ní problémy. Hlídá svědomitě dům, domácí zvířectvo, oznamuje výskyt jakéhokoliv vetřelce, ať už ježka, kuny anebo návštěvy. Je vynikající lovec myší. Ty chytá s taktikou kočky-sedí u díry a vyčkává. Na zahradě má svá pozorovací stanoviště, která docela pravidelně obíhá, aby jí nic neuniklo. I když má dostatek pohybu na zahradě, její další oblíbená činnost jsou dlouhé procházky, a také návštěva kynologického cvičiště, kde má ráda přeskoky přes překážky, lávku a aportování.

 

 

 

Pejsek Gronn Harmony Dogiwogin, otec štěňat vrhu "B"

 Otce našich budoucích štěňat jsme vybírali velice pečlivě. Hlavně nás přesvědčila Gronnova přátelská povaha, která bude u štěňat krotit Brixanin velký temperament a ostrost. Jeho rodokmen je v odkazu, na který můžete kliknout níže.

 http://harmony-star.wz.cz/gronn/PP_gronn_cz.html

 

 

 Pejsek Cipp z Pyšelky, otec štěňat vrhu "A"

Bertík (Cipp) se svými majiteli se nedávno přestěhoval z města na vesnici, kde má ke svým procházkám se svou paničkou nebo páníčkem k dispozici krásnou přírodu Českého ráje. Je velice temperamentní pes ve skvělé kondici, exteriérově bezvadný, o čemž svědčí řada výstavních úspěchů.


© kreativní webdesign NET-VOR | validní xhtml a CSS